3 200 Ft
1882 Színház évkönyv. (II. évf.) Beszélyek, költemények. Szerk.: Arányi Dezső, és Miskolczy Henrik. Kecskemét, 1882, Sziládi Lajos-ny., 156+2 p. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, foltos. Kecskeméti színház évkönyve. Ritka!