Törley Pezsgőborgyár Budafok 1880-1930. Bp.,(1930), Törley Pezsgőborgyár, (Monostory György-ny.), 32 sztl. lev. 51 fényképpel illusztrálva. Magyar, német és francia nyelvű bevezetővel és képfeliratozással. Kiadói zsinórfűzésű papírkötésben, a címlapon aranyozott, dombornyomású címfelirattal, címerrajzzal. A Törley Pezsőgborgyár 50 éves jubileumára kiadott exkluzív képeskönyv, jó állapotban. 18x13...
1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.
1932 Los Angelesi Olimpia cigaretta gyűjtőkép album kompletten, 142 oldal + kihajtható mellékletek. Kissé piszkos egészvászon kötésben. / Los Angeles Olympic Games cigarette images collectors album completed. In linen binding. 142p.
1932 Elek István: A titkos prostitutio ellenőrzése. Klny. a Népegészségügy 1932.évi 22. számából. Wachs Nyomdai Műintézet, Szolnok. Tűzött papírkötésben, okmánybélyeggel, kissé foltos, 8 p.
1939 Az országgyűlés felsőházának 87. ülése, 1939. április 18. Bp., Athenaeum, 201-218 p. Benne a második zsidó törvény megvitatásakor elhangzott felszólalások leiratával, foltos, ceruzás bejelöléssel.