1766 Késmárk városának tiszta keresztény származást és szabad jogállást tanúsító oklevele Szakmáry András részére. Nagyméretű oklevél, javított szakadással, üvegezett keretben Üveg sérült. / Large warrant of the city council of Kesmark testifiying a free status and christianity of a citizen. In tattered glazed frame 54x71 cm