11135.
30. Lezárult nagyaukció
Porcelán
90 000 Ft
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkancsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 45 cm,/ Fischer , hand-painted, restaurated