cca 1910 Zsolnay női akt lepellel, Formába öntött keménycserép színes festett eozinmázzal, jelzett, apró máz kopással, talapzaton máz alatti hajszál repedéssel, tervezője: Jehring Aranka, m:35 cm / cca 1910 Zsolnay nude woman with veil, eosin glazed earthenware, with very small damage, with hairline crack under the glaze, on pedestal, designed by Aranka Jehring, h: 35 cm
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkancsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 45 cm,/ Fischer , hand-painted, restaurated
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, királyi gondola (jardiniere), kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, több helyen javított, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 24 cm, h:31 cm / Fischer royal gondola, hand-painted, restaurated
Hollóházi (Szakmáry) antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, d: 14,5 cm