1894 Boldog Új Évet 1894. Bp., Ullmann József-ny., litografált kéményseprő témájú illusztrációval, a hátoldalán magyar és német nyelvű újévi versikével, 15,5x11 cm
cca 1900 Chocolat Suchard, kitöltetlen menükártya, színes litográfia, bukovinai motívummal / cca 1900 Chocolat Suchard blank menu card, coloured lithograph with Bukowina motif
cca 1900 Chocolat Suchard, kitöltetlen menükártya, színes litográfia, trieszti, goriziai és grazi motívummal / cca 1900 Chocolat Suchard blank menu cards, 3 pieces, coloured lithograph with Trieste Gorizia and Graz motifs
cca 1900 Kugler Henrik Gerbaud beszállítói karton doboz a Compagnie Internationale des Wagons-Lits ( Orient Express üzemeltetője) részére, felirattal és a megrendelő monogramjával, közepes állapotban, d:23 cm
1909 Stollwerck csokoládépapír gyűjtőkártya gyűjtemény. Teljes albumban. Kissé megviselt félvászon kötésben / 1909 Stollwerck chocholate paper collection. Complete in a bit tattered album.