12117.
30. Lezárult nagyaukció
Térképek
16 000 Ft
1885. évi Budapesti Országos Általános Kiállítás. [Látképe/térképe.] Bp., 1885., Deutsch M., 1 t.(chromolitográfia, színes, kihajtható). A térkép bal alsó sarkában átnézeti alaprajzzal, jobb alsó sarkában az ábrázolt épületek jegyzékével, 63x42 cm. Kiadói, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, három helyen a hajtások mentén szakadással, a hátoldalán kisebb javításokkal. +Az 1885. évi Budapesti Országos Általános Kiállítás helyrajza, jelmagyarázatokkal, hajtásnyomokkal, a hajtások mentén kis szakadásokkal, az egyik szélen pici hiánnyal, 37x51 cm