5 000 Ft
1902 Pándorfalu, Parndorf; Templom tér, Felső Templom és Alsó Fő utca, Fő tér, Harrach gróf kúriája, Vadász étterem / Kirchenplatz, Untere Hauptstrasse, Obere Kirchengasse, Hauptplatz, Graf Hrrach'sche Domäne, Jagd-Restauration / squares, streets, restaurant, villa. Franz Huber No. 1908. Art Nouveau, floral, litho
T2