4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jászai-Horváth: Árva János. Mese. Lapszámozáson belül Örkényi István(1886-1949) nyolc egészoldalas, színes illusztrációjával. Gyoma, 1918, Kner Izidor, 27+1 p. Kiadói Örkényi István által tervezett, színes, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.