36 000 Ft
93,26 EUR, 102,86 USD
Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval,a címlapja pótolt, az eredeti címlap a pótolt címlap mögött, kijár és sérült.