A kartelek helyzete és működése Magyarországon. I-II. kötet. Bevezetéssel ellátta: Dr. Halla Aurél. Összeállította: Dr. Dobrovics Károly. Bp.,1934-1935, Monopol, (Hellas-ny.), 431+398 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, egyébként belül jó állapotban.