8 000 Ft
Corpus Juris Hungarici seu decretum generale inclyti Regni Hungariae partiumque eidem annexarum in duos tomos distinctum. Tomus Primus. Buda, 1779, Typis Regiae Universitatis, 8 sztl. lev.+878 p. A fejezetek elején a magyar királyok rézmetszetű portréival díszítve. Korabeli egészbőr-kötés, bordázott gerinccel, kopott, sérült borítóval, gerinccel. Csak I. kötet.