18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Hagn Károly: Háboru és béke cukrász és mézeskalácsos művészete. Spelter Henrik Magyarország első aranykoszorús cukrászmesterének, a Budapesti Cukrászok és Mézeskalácsosok Ipartestületének elnökének előszavával. A cukrászati díszítőművészet részt Lajos Ferenc festőművész írta. Bp. 1943, Lajos Ferenc "Szépmíves Műhely" kiadása,(Arany János Nyomdai Műintézet Rt.), 384+I-LXI+385-400 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, jó állapotban.