5 000 Ft
30
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Bp.,1892, Szerzői kiadás, (Newald Illés-ny.), 171+19 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Ruzitska Ármin-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.