A magyar forradalom és szabadságharc a hazai rádióadások tükrében 1956. október 23. - november 9. VIII. évfolyam 10-11. szám. New York, é.n., Free Europe Press. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Gyalay Mihály: Magyar igazgatástörténeti helységnévlexikon I-II. A magyar honfoglalás tizenegy évszázados jubileumára helyreállított teljes szövegű, a Mohács előtti adatokkal kiegészített, s a mindenkori főhatalmak és azok területi igazgatási változásaihoz alkalmazkodó második kiadás. I-II. kötet [+ térképkötet]. Budapest, 1997. [Egeler Kft.] 483 p.; 485-1452 + [3] p.; 61 térképvázlat. A két szöve...