15004.
30. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
18 000 Ft
Dr. Hovhannensian Eghia: Armenia népe. Multja, történelme. Irodalma, sajtója, művészete. Az örmény=kérdés. Az örmény koloniák. A magyarországi örmények. (Gödöllő),1934, (Kalántai Nyomda-ny.), 302 p+ 6 t. Átkötött egészvászon-kötés, kis kopásnyommal az elülső kötéstáblán, jó állapotban. A szerző, Dr. Hovhannensian Eghia (1885-1948) által dedikált.