15013.
30. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Dr. Kapitány Kálmán: Az osztrák császárság. Magyar utikönyv. Bp.,1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),(Bp., Franklin-ny.), VIII+328 p.+13 t. (ebből 9 kihajtható, több színes.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 3 hiányzó térképpel./ Kapitány, Kálmán: The Austrian Empire. Bp.,1908, Lampel R. (Wodianer F. and Son), VIII+328 p.+13 t.(9 fold out map.) Linen-binding, with spotty, and worn cover, 3 maps lost, in Hungarian language.