15022.
30. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Rudabánya ércbányászata. Szerk.: Pantó Endre, Pantó Gábor, Podányi Tibor, Moser Károly. Bp.,1957, Országos Magyar Bányászatai és Kohászati Egyesület. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban.