4 000 Ft
Richard Mahrholdt: Waffenlexikon für Jäger und Schützen. München, 1937, F.C. Mayer. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylap hiányzik, a hátsó kötéstábla belseje foltos. Ifj. Hammang József puskaműves mester névbélyegzőjével./Linenbinding, with lost back smear-sheets, the back cover spotty inside.