15293.
30. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Vasút témájú könyvek
5 000 Ft
Falkusfalvi Lacsny Árpád: A vasúti motoros járművek. Bp.,1928, Lacsny Árpád és Gépforgalmi és Kisvasúti Rt., (Franklin-ny.), 139 p. Számos szövegközti ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.