~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület) - Medikusok" zománcozott és ezüstözött jelvény, hátoldalán "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssel (34x48mm) T:2 zománchiány / Hungary ~1930. "Hungarian Tourist Association" enamelled and silver plated badge with "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2" makers mark on back (34x38mm) C:XF enamell missing
~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (20,73g/0.800/36mm) T:2 patina / Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (20,73g/0.800/36mm) C:XF patina
~1930. "Leánykálvineum" nyíregyházi szeretetintézmény zománcozott fém jelvénye (35x39mm) T:2 hátoldalán matricák / Hungary ~1930. "Leánykálvineum" enamelled metal badge of the support institution of Nyíregyháza (35x39mm) C:XF stickers on back
~1930-1940. "Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola" zomácozott fém jelvény (46x50mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Kossuth Lajos Felsőkereskedelmi Iskola" enamelled metal badge of Kossuth Lajos Trade School (46x50mm) C:XF
~1930-1940. "Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium" zománcozott fém jelvény (39x62mm) T:2 kopás / Hungary ~1930-1940. "Bpesti M. Kir. Áll. Szt. László Reálgimnázium" enamelled metal badge of Hungtarian Royal National St Ladislaus Reaschule of Budapest (39x62mm) C:XF worn
Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" ezüstözött Br kitüntetés csokorszalaggal, adományozói okirattal. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:2 / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" silver plated Br decoration, on bow ribbon, with awarding document. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:XF HV 1197., HP 1455.
1938-1945. "Volksbund der Deutschen in Ungarn (Magyarországi Németek Népi Szövetsége)" zománcozott gomblyuk jelvélny (24,5mm) T:2 / Hungary 1938-1945. "Volksbund der Deutschen in Ungarn (Association of Hungarian Germans)" enamelled buttonhole badge (24,5mm) C:XF
1939. "I. PAX-TING" Magyar Cserkészlány Szövetség zománcozott Cu jelvénye a magyarországi világtalálkozó alkalmára (47x37mm) T:1-,2 / Hungary 1939. "I. PAX-TING" Association of Hungarian Girl Guides enamelled Cu badge for the Girl Scout World Camp held in Hungary (47x37mm) C:AU,XF
1944. "Pro Labore Ganz 1844" zománcozott és aranyozott Cu jelvény, kiadva a Ganz 100. évfordulójára, hátoldalán "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." gyártói jelzéssel (27mm) T:2 / Hungary 1944. "Pro Labore Ganz 1844" enamelled and gold plated Cu badge, issued for the 100th anniversary of the Ganz factory, with "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." makers mark (27mm) C:XF
Magyarország 1944. "Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség" Zn kitűző (25,5x21mm) T:2 / Hungary 1944. "Kungl. Svenska Beskickningen - Svéd Királyi Követség" Zn pin of the Swedish Embassy (25,5x21mm) C:XF
1948. "XIV. Olimpia London 1948" 2db klf zománcozott jelvény (18x23mm) T:2 egyiknél ragasztott tű / Hungary 1948. "XIVth Olympiad London 1948" 2pcs of diff enamelled metal badges (18x23mm) C:XF the pin is glued on one