Beck András (1911-1985) 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör" Br emlékérem (101,16g/54mm) T:2 / Hungary 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör (In recognition from the Art Group)" Br commemorative plaque. Sign.: András Beck (101,16g/54mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme (94,15g/60mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" double-sided Br commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. Sign.: Lajos Berán (94,15g/60mm) C:AU,XF edge error HP.: 1117.
Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 101-es sorszámmal (122,87g/65mm) T:1-,2 / Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br plaque with Vörösmarty Mihály poet's quote, membership medal of the Asso...
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége" Br emlékérem, "A magyar társadalom legjobbjainak" eredeti, sérült tokban (85,12g/60mm) T:1-,2 / Hungary ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége (Alliance of Social Association)" Br commemorative medal, in "For the bests of the Hungarian society" original, damaged case. Sign.: Lajos Berán (85,12g/60mm) C:AU,XF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség" Br plakett márványtömbre rögzítve (márvánnyal együtt 571g/plakett 70x61mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association)" Br plaque fixed on marble block. Sign.: Lajos Berán (571g with the marble/plaque: 70x61mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség / 1943. II. 14. III" fém plakett (68,35g/50x69,54mm) T:2 patina, ph. / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association) / 1943. II. 14. III" metal plaque. Sign.: Lajos Berán (68,35g/50x69,54mm) C:XF patina, edge error
Bognár György (1944- ) 1990. "Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért" piefort Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (72,17g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. "Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values)" piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,17g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.