Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885" nagyméretű fém plakett, oldalain sérült rögzítőpántok (~1100g/244mm) T:2- patina, szennyeződés / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885" large metal plaque with damaged wearing hooks on edge. Sign.: István Scwartz (~1100g/244mm) C:VF patina, stain HP 4552var
Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and awa...
Szász Vilmos (1884-1923) 1918. "Éljen a Köztársaság" Zn emlékérem (10,60g/16x42mm) T:2 fo. / Hungary 1918. "Long live the Republic" Zn commemorative medal. Sign.: Vilmos Szász (10,60g/16x42mm) C:XF spots HP 5073.
Sződy Szilárd (1878-1939) 1913. "Diósgyőr-Vasgyári Propaganda Verseny" Ag és Al emlékplakett (87,65g az Ag/46x70mm) T:2 / Hungary 1913. "Diósgyőr-Vasgyári Propaganda Verseny (Propaganda Race of Diósgyőr Steel Works)" Ag and Al commemorative plaque. Sign.: Szilárd Sződy (87,65g the silver/46x70mm) C:XF