Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 123

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (125,62g/60mm) T:1- / Hungary 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 (175th Anniversary of the Pest County Semmelweis (Rókus) Hospital" double-sided Br commemorative medallion in original case. Sign.: József Reményi (125,62g/60mm) C:AU
30308.

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (125,62g/60mm) T:1- / Hungary 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 (175th Anniversary of the Pest County Semmelweis (Rókus) Hospital" double-sided Br commemorative medallion in original case. Si...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Solymári Valkó László (1909-1984) 1934. "Emma, Hollandia királynéja 1858-1934" Br plakett. "EMMA KONINGIN DER NEDERLANDEN 1858-1934" (379g/106x89mm) T:2 / Hungary 1934. "Emma Koningin der Nederlanden 1858-1934 (Emma Queen of Netherlands 1858-1934)" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (379g/106x89mm) C:XF
30309.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
16,84
18,57
Anton Scharff (1845-1930) 1870. "Ignatius Weifert - Aetat LXIV / Elkötelezett szülő, jó gyermek 1850-1870 - Pancsova - Belgárd" kétoldalas Br emlékérem (73,48g/56mm) T:2 / 1870. "Ignatius Weifert - Aetat LXIV / PARENTI OPTIMO FILIVS GRATISSIMVS DEDICAVIT 1850-1870 - PANCSOVA - BEOGRAD" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (73,48g/56mm) C:XF
30310.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885" nagyméretű fém plakett, oldalain sérült rögzítőpántok (~1100g/244mm) T:2- patina, szennyeződés / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885" large metal plaque with damaged wearing hooks on edge. Sign.: István Scwartz (~1100g/244mm) C:VF patina, stain HP 4552var
30311.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and award document. Sign.: Iván Szabó (939g/205mm) C:UNC the award document folder is damaged on top
30312.

Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and awa...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Szántó Gergely (1886-1962) 1931. "Magyar Numizmatikai Társulat / 30 éves fennállásának emlékére 1901-1931" kétoldalas Br emlékérem (83,51g/63,5mm) T:2 / Hungary 1931. "30th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1931" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Gergely Szántó (83,51g/63,5mm) C:XF
30313.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (141,09g/80mm) T:2- hátoldalán matricák, patina / Hungary 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete (Bertalan Székely 1835-1910 - Trade Union of Pedagogues)" Br plaque. Sign.: Gergely Szántó (141,09g/80mm) C:VF stickers on back, patina
30314.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Szász Vilmos (1884-1923) 1918. "Éljen a Köztársaság" Zn emlékérem (10,60g/16x42mm) T:2 fo. / Hungary 1918. "Long live the Republic" Zn commemorative medal. Sign.: Vilmos Szász (10,60g/16x42mm) C:XF spots HP 5073.
30315.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Szombathelyi László (1943-1987) DN "Zrínyi Miklós 1620-64" Br emlékplakett (338g/97mm) T:2 /  Hungary ND "Miklós Zrínyi 1620-64" Br commemorative plaque. Szign.: László Szombathelyi (338g/97mm) C:XF
30316.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Sződy Szilárd (1878-1939) 1913. "Diósgyőr-Vasgyári Propaganda Verseny" Ag és Al emlékplakett (87,65g az Ag/46x70mm) T:2 /  Hungary 1913. "Diósgyőr-Vasgyári Propaganda Verseny (Propaganda Race of Diósgyőr Steel Works)" Ag and Al commemorative plaque. Sign.: Szilárd Sződy (87,65g the silver/46x70mm) C:XF
30317.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
33,68
37,14
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,51g/40,5x51,5mm) T:1- / Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (55,51g/40,5x51,5mm) C:AU
30318.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Telcs Ede (1872-1948) 1909. "Budapesti Leányegyesület" egyoldalas Br emlékérem (21,25g/36,5mm) T:2 / Hungary 1909. "Budapesti Leányegyesület" one-sided Br plaque. Sign: Ede Telcs (21,25g/36,5mm) C:XF HP.: 6096
30319.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft