30243.
30. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
4 400 Ft
11,40 EUR, 12,57 USD
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség / 1943. II. 14. III" fém plakett (68,35g/50x69,54mm) T:2 patina, ph. / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association) / 1943. II. 14. III" metal plaque. Sign.: Lajos Berán (68,35g/50x69,54mm) C:XF patina, edge error