30290.
30. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" jelzetlen Ag és Br emlékérem pár (40mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért (Quick-Give-Help / For Prisoners of War, Hospitals and Consumptives)" Ag (without hallmark) and Br commemorative medallions. Sign.: József Loósz (40mm) C:XF patina, edge error