30321.
30. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
380 000 Ft
984,46 EUR, 1 085,71 USD
Telcs Ede (1872-1948) 1924. "Az élet semmit sem adott az emberiségnek nagy erőfeszítések nélkül" Br plakett latin nyelvű Horatius idézettel, hátoldalán csavar, akasztóval. "NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS" (~1766g/297x256mm) T:2 patina / Hungary 1924. "Life grants nothing to us mortals without hard work" Br plaque with Latin language citation of Horace, with screw and hanger on back. "NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS". Sign.: Ede Telcs (~1766g/297x256mm) C:XF patina HP 6164var