cca 1890 Párizs, ezüst (Ag.) ovális szelence turbékoló galambpárral, préselt és poncolt, belül kopott tűzaranyozással, jelzett, 7,5×5,5 cm, nettó: 67 g / Paris, silver (Ag.) oval box, decorated with doves, with hallmark, net weight: 67 g
cca 1840 Antik francia ezüst (Ag.) olaj-ecet tartó, jelzett, dugók nélkül, jó állapotban, m: 29 cm, 14×24 cm, nettó: 984 g / Antique French silver (Ag.) oil/vinegar container, with hallmark, the plugs are missing, in good condition, h: 29 cm, 14×24 cm, net weight: 984 g
Szebényi Imre (1923-1983): Ezüst (Ag.) cigarettásdoboz József Attila idézettel, poncolt, trébelt, fa rekeszekkel, jelzett, nettó:470 g (580 g), 17,5×12,5 cm