Nyomtatványok

Tételek száma: 84

1834 Kolozsvár: körözvény magyar nyelven
11920.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
15
1840 I Ferdinánd király okmányilletékekről szóló, szignettákról szóló rendelete modern félvászon kötésben 62p. / Order of Emperor Ferdinand regarding the document fees and the signetta fees. In modern half linen binding 62p.
11921.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
1848 a Die Opposition radikális bulvárlap október 9-i különszáma, érdekes aktuális hírekkel, német nyelven / 1848 Die Opposition, tabloid journal written in German
11922.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
9
1852 Washington, A Kossuth Lajos tiszteletére rendezett vacsorán elhangzott beszédek, szónoklatok, stb., angol nyelvű kiadvány, 16p
11923.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
1856 Bécs, német nyelvű belügyminiszteri levél a kassai helytartótanácshoz Anton Lazanzky gróf ügyében, Alexander Bach belügyminiszter és Franz von Haller tábornok, horvát bán aláírásával
11924.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
11925.

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind kora...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
1858 Első tudósítványa a Sümegh mezővárosi al-reál tanodának 1857-1858. tanévben. Buda, Bagó M. betűivel. Papírkötésben, jó állapotban.
11926.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1858 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1858. II. teljes évfolyam, 1-52. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 4+816+12 p.+XII t. (színezett litográfiák.) Fametszetekkel illusztrált díszes címlapokkal. Modern aranyozott egészvászon-kötésben, foltos, két lap széle sérült (728-730.), lapszéli szakadásokkal (737-752.), egy lap szakadt (391/392.), egy lap javított (753/754.)   Vajda János (1827-1897) szerkesztette, nívós, divatlap jellegű kiadvány, hölgyek részére. Gyulai Pál, Jókai Mór, Vajda János, Szász Károly, Dalmady Győző, Vas Gereben és mások írásaival. Ritka!
11927.

1858 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1858. II. teljes évfolyam, 1-52. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 4+816+12 p.+XII t. (színezett litográfiák.) Fametszetekkel illusztrált díszes címlapokkal. Modern aranyozott egészvászon-kötésben, foltos, két lap széle sérült (728-730.), lapszéli szakadásokkal (737-752.), egy lap szakadt (391/392.), egy la...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1858 Pest, Napkelet. Heti közlöny II. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
11928.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1859 Pest, Napkelet. Heti közlöny III. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
11929.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1860 Pest, Napkelet. Heti közlöny IV. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 316p.
11930.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1866 Állandó állattenyésztési falnaptár, melléklet a "Falusi Gazda" 1866. évi folyamához, hajtott
11931.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft