1840 I Ferdinánd király okmányilletékekről szóló, szignettákról szóló rendelete modern félvászon kötésben 62p. / Order of Emperor Ferdinand regarding the document fees and the signetta fees. In modern half linen binding 62p.
1848 a Die Opposition radikális bulvárlap október 9-i különszáma, érdekes aktuális hírekkel, német nyelven / 1848 Die Opposition, tabloid journal written in German
1856 Bécs, német nyelvű belügyminiszteri levél a kassai helytartótanácshoz Anton Lazanzky gróf ügyében, Alexander Bach belügyminiszter és Franz von Haller tábornok, horvát bán aláírásával
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind kora...
1858 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1858. II. teljes évfolyam, 1-52. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 4+816+12 p.+XII t. (színezett litográfiák.) Fametszetekkel illusztrált díszes címlapokkal. Modern aranyozott egészvászon-kötésben, foltos, két lap széle sérült (728-730.), lapszéli szakadásokkal (737-752.), egy lap szakadt (391/392.), egy la...
1858 Pest, Napkelet. Heti közlöny II. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
1859 Pest, Napkelet. Heti közlöny III. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 332p.
1860 Pest, Napkelet. Heti közlöny IV. évfolyam. Társasélet, irodalom, művészet és hasznos ismeretek érdekében, hölgyek és férfiak számára egyaránt. Kiadja és szerkeszti Vahot Imre.Korabeli félvászon köstében 316p.