1951 Pál György (1906-1986): Jégkár ellen... Plakátterv (akvarell, papír) + az elkészült plakát. A plakátterven minisztériumi engedélyezési pecsétek aláírások a hátoldalon. 32x24 cm
1928 Felhívás a város összes bolondjához, az Esztergomi Kath. Legényegylet farsangzáró bolondestjére, Etter Jenő polgármester hagyatékából, hajtott, de jó állapotban, 62×47 cm
1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, 31×23 cm
1921 A népszavazási terület átadása. ... Ferrario tábornok, a Szövetségközi Tábornoki Bizottság elnök által kiadott háromnyelvű hirdetmény. A Sopron környékén a népszavazás eredménye alapján Magyarországnak visszaadott területek kiürítéséről. 82x59 cm. Sérült, savas papír.
1921 Sopron, Ödenburg; Macht auf! Wir haben noch nicht genug geraubt. / Soproni népszavazás, propaganda plakátja. Litográfia. Szakadásokkal, hiánnyal. Ritka! 48x62 cm