Wanckel, Johannis: Horologium Principium, sive de vita M. Aureli Imp. Libri III. ... Editio Quarta. Lipsiae (Lipcse), 1615. Henning Grosius - J. Janson. 36 sztl .lev., 695. p., 13 sztl. lev., az utolsó lapon kolofon és fametszetes nyomdászjelvény. Az címlapon tulajdonosi bejegyzésekkel. Korabeli kissé sérült egészbőr kötésben. / In slightly damaged full leather binding
Q. Aurell Symmachi V.C.P.V. ET COS. ORD: Epistolarum ad diversos libri X. Philippi Parei. Francofurti, 1651. Johannis Bayeri. 487p. + hozzákötve: Electa symmachiana. Studio et Opera Prilippi Parei. Francofurti 1651. Johannis Bayer. 100p. Korabeli pergamen kötésben / In parchment binding
Theatralische Abentheuer. Eine komische Oper in zwey Aufzügen nach dem Italienischen. Die Musik ist von Cimarosa und Mozart. Eisenstadt, 1807, Gedruckt in der Fürstlichen Hofbuchdruckerei. Papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in good condition.
Friedrich von Bodenstedt: Aus Dem Nachlasse Mirza Schaffy's. Berlin, [1873], A. Hofmann, (L. C. Zamarski.-ny.), XIV + [15]-217 + [1] p. Első kiadás. Német nyelven. Kromolitografált díszcímlappal és 6 részcímlappal, valamint keretdíszes oldalakkal. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészpergamen díszkötésben,(Leipzig, Hübel & Denck-kötés), festett lapélekkel, kissé foltos gerinccel, a borító hátold...
Charles Caldwell Dobie: San Francisco a Pageant. E. H. Suydam illusztrációival. New York-London, 1936, D. Appleton-Century Company. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap hiányzik. A szerző, Charles Caldwell Dobie (1881-1943) és az illusztrátor, E. H. Suydam (1885-1940) által aláírt. / Charles Caldwell Dobie: S...
Osterlamm Ephraim: Institutiones linguae Germanicae in usum patriae civium consrciptae. 2. kiad. Pozsony, 1786, Litteris Patzkoianis. Félbőr kötésben, jó állapotban./ Half-leather-binding, in good condition.
Erich Haurenski (hrsg.): Obscurus, oder Carriere und Geständnisse eines modernen Finsterlings, in vertrauten Briefe,...+Alethophilus, oder der neue Glaube in der Christenheit. Zur Prufung dargelegt im Jubeljahre der protestantischen Kirche 1830. Eine Fortstzung des Obscurus, oder Carriere und Gestandniffe eines modernen Finsterlings. Neustadt a.d. D., 1831, Johann Karl Gottfried Wagner, VI+218+VI+...