15006.
31. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
11 000 Ft
10
Damaszkin Arzén: A mászái fensíkon. Bp.,1906, Budapesti Hírlap Nyomdája, 284 p. 6 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Későbbi átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső borító tábláján javítással. Ritka!