Festmények és grafikák Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2025125
32
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Bodajki templom 1922. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, enyhén gyűrött, üvegezett keretben, 16×21 cm 2032374
10001
32
28000
Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm 2030775
10002
32
120000
Agricola Lídia (1914-1994): Tavasz a Virághegyen. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2030854
10003
32
Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Család 1981. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×17,5 cm 2034746
10004
32
40000
Bardócz Árpád (1882-1938): Zichy Mihály portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm 1955893
10005
32
11000
Hans Barthelmess (1887-1916): Strasse bei Nacht. Rézkarc, papír, jelzett, 22×20 cm 2030637
10006
32
55000
Bálint Endre (1914-1986): Emlékek. Kollázs, farost, hátoldalán jelzett (Bálint István eredetiség igazolásával), kiállításon, árverésen szerepelt (Abigail Galéria), üvegezett keretben, 32,5×33,5 cm 2028798
10007
32
11000
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 2026116
10008
32
30000
Ifj. Benedek Jenő (1939-): A festő magányossága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm 2026098
10009
32
120000
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×61 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2027633
10010
32
Bordy András (1905-1989): Újság olvasó férfi. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 43×37 cm 2045824
10011
32
11000
Bornemisza László (1910-1995): Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 43×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft