Festmények és grafikák Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2045897
10012
32
60000
Borsos Miklós (1906-1990): Illés Endre: Festett egek, színházi plakátterv, tus, jelzett ("BM"), papír, üvegezett fa keretben, 69,5×49,5 cm 2047171
10013
32
70000
Borszéki Frigyes (1880-1950): Fürdőző nők. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×96 cm 2044072
10014
32
44000
Chiovini Ferenc (1899-1981): Pihenő tehenek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 31×42 cm 2038962
10015
32
60000
Ifj. Czene Béla (1911-1999): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett hibás keretben, 80×60 cm 1947605
10016
32
60000
Czóbel Béla (1883-1976): Női fej 1944. Szén, papír, jelzett, 34×24 cm 1997497
10017
32
28000
Csavlek András (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2033092
10018
32
11000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzett (Csók), 26×39 cm 2022332
10019
32
50000
Deim Pál (1932-2016): Antagonizmus 1984. Színes szita ( fázisnyomat 2.), papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×79 cm, üdvözlő sorokkal 2026329
10020
32
Deli Antal (1886-1960): Önarckép 1958. Pasztell, papír, jelzett, 30×21 cm 2026374
10021
32
40000
Deli Antal (1886-1960): Műterem. Olaj, vászon, jelzett, 67×55 cm 2030627
10022
32
65000
Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm 1954254
10023
32
160000
Fényes Adolf (1867-1945): Tanya. Olaj, falemez, jelzett, 26,5×38,5 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft