Festmények és grafikák Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2038869
10036
32
28000
Györgyfy György (1896-1981): Sóskút 1929. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm 2033629
10037
32
28000
Györöki (Gyurkó) Pál (1904-1972): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, hibás antik keretben, 68×52 cm 2045995
10038
32
15000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat (22/30), papír, jelzett, 31×26 cm 2024405
10039
32
30000
Halvax Gyula (1906-1984): Tölgyes 1924. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×41 cm 2026554
10040
32
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Szigliget. Olaj, vászon, jelzett, foltos,50×60 cm 2043374
10041
32
120000
Holló László (1887-1976): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 45×56 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1999220
10042
32
22000
Jakab Károly (1904-1994): Ártéri tehenek alkonyatkor. Olaj, vászon, jelzett, blondel keretben, 40×50 cm 2046154
10043
32
15000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (98/100), 45×58 cm 1990793
10044
32
36000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Szent Pál. Olaj, karton, jelzett, keretben, d: 39 cm 1953536
10045
32
110000
Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki / Tátrai táj. Olaj, falemez, jelzett, 32x48 cm üvegezett keretben / Oil woodplate, signed. In glazed frame
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2030348
10046
32
28000
Keleti Jenő (1920-1998): Két ház őszi tájban. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×70 cm 2025970
10047
32
48000
Kernstok Károly (1873-1940): Molnár Viktor képmása. Olaj, fatábla, jelzett, pótolt keretben, hátoldalán Almásy-Teleki Éva Műintézeti raglappal, (Kaposi Molnár Viktor 1859-1918) művelődéspolitikus, miniszteri tanácsos, közoktatási államtitkár, 34×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft