cca 1900 VII. Eduárd brit király (1841-1910), keményhátú fotó, 10×6 cm / Edward VII King of the United Kingdom of Great Britain and Ireland, vintage photo
cca 1867 Friedrich Ferdinand von Beust (1809-1886) politikus, Osztrák-Magyar Monarchia első "közös" miniszterelnöke (1867. febr. 7.-dec. 30.), osztrák-magyar külügyminiszter (1867-1871), keményhátú fotó, felületén kis törésnyom, 10×6 cm / Friedrich Ferdinand von Beust German and Austrian statesman, vintage photo
1910/1918 Cillei Ulrik (1406-1456) gróf, horvát-szlavón bán, a Cillei-család utolsó tagjának koponyája elől- és oldalnézetből készült fotókon, rajta a Hunyadi László barátai által okozott sérülésekkel, a fotók 1918-ban készültek, hátoldalon feliratozva, 15×10 cm, hozzá tartozik egy német nyelvű kiadvány a celjei Mária-templomról, ahol a koponyát őrizték, Baróti Lajos irodalomtörténész és kutató ce...
cca 1910-1920 (szentgyörgyvölgyi) Magay Kálmán (1886-1943) (budapesti) gyógyszerész portréja, fotó kartonon, Székesfehérvár, Pete Gyula műterméből, 14x7 cm.
cca 1890-1900 id. dr. Siklóssy Gyula (1839-1901) szemész főorvos, Rókus kórház szemészeti osztályának vezető főorvosa 1868-tól 1901-ig, egyetemi tanár és felesége Visy Mária (1849-1908) fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth István műterméből, 20,5x12 cm, és 20x10 cm
1912 Dr. Tangl Károly (1869-1940) fizikus, egyetemi tanár, MTA-tag műszere előtt, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, jó állapotban, 11×8 cm
1930 gr. Bethlen István miniszterelnök és báró Rubidó-Zichy István, Magyarország angliai nagykövete a londoni külügyminisztérium előtt. Pecséttel jelzett sajtófotó 24x18 cm