cca 1985 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 2 db pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (No-no; Az enyészet reggelije) 40x30 cm
cca 1890 Erzsébet királyné (Sisi) fiatalkori portréja, Franz Schrotzberg olajképe nyomán megjelent fotó, 16,5×11 cm / Empress Elisabeth of Austria, vintage photo
cca 1867 Erzsébet királyné (Sisi) koronázási portréja, keményhátú fotó Goszleth műterméből, sérüléssel, 21×13 cm / Empress Elisabeth of Austria, vintage photo with fault
cca 1900 Erzsébet királyné (Sisi) különböző életkorában, kartonra kasírozott fotó, 19×14 cm / Portraits of Empress Elisabeth of Austria, photograph composition on cardboard, 19×14 cm
cca 1900 I. Ferenc József császár különböző életkorában, kartonra kasírozott fotó, 19×14 cm / Portraits of Emperor Franz Joseph, photograph composition on cardboard, 19×14 cm
1876 Habsburg-Lotaringiai Mária Valéria (1868-1924) főhercegnő, Erzsébet királyné (Sisi) negyedik gyermeke és Marie Louise Larisch-Moennich (1858-1940) grfóné, Erzsébet unokahúga, keményhátú fotó Koller műterméből, kis foltokkal, 10,5×6,5 cm / Archduchess Marie Valerie of Austria and Countess Marie Larisch von Moennich, vintage photo