12 000 Ft
Boccaccio, Giovanni: Dekameron. Fordította: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordította. Bp., [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel. Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapokon.