20 000 Ft
Egyetemes Irodalomtörténet. I-IV. kötet. I. kötet: Ó-kori keleti népek és hellének. II. kötet: Rómaiak és románok. III. kötet: Kelták és germánok. IV. kötet: Ural-altajiak és szlávok.Szerk.: Heinrich Gusztáv. Bp.,1903-1911, Franklin, XX+742 p.+40 t.;XV+915 p.+31 t.;XII+680 p.+35 t.;XI+746+1 p.+25 t.+1 kihajtható térkép. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, az I. kötetből egy lap kijár, IV. kötet hátán apró sérüléssel, egy-két lapszéli folttal.