20 000 Ft
Zweig, Stefan: Jeremiás. Drámai költemény kilenc képben. Vér Andor fordítása. Aláírt, a fordító által dedikált. [Bp.], 1933. Fordító. 159 p. Kolofon: ,,Ebből a könyvből száz kézzel számozott példány készült könyvgyűjtők részére famentes papíron, egész vászonkötésben, a szerző és fordító saját kezű aláírásával. Ez a könyv az 51. számot kapta. Aranyozott, gerincénél kissé elszakadt egészvászon kötésben.