Ferenczi Zsigmond: ÁBC. "Egymás terhét hordozzátok." Kolozsvár/Cluj, 1934, Minerva, 110 p.+1 t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. A szerző, Ferenczi Zsigmond (1889-1959) jogász, politika. "ÁBC": A romániai magyarság nemzetiségi megszervezésének, felekezeti alapon készített terve. Két apró nyomtatvánnyal, az egyiken a magyar tízparanccsal. A szerző által dedikált.
Benedek István: Aranyketrec. Egy elmeosztály élete. Bp., 1957, Bibliotheca. A szerző dedikációjával Nyírő Gyula orvos részére. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Siklóssy László: Egy kötet vers. Bp.,1901, Rózsa K. és neje-ny., 79+1 p. Kiadói papírkötésben, a borító a hátán szakadt. A szerző, Dr. Siklóssy László (1881-1951) országgyűlési gyorsíró, író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által dedikált
Ady Endréről szóló könyvek és nyomtatványok gyűjteménye, 14 kötet: Szenes Béla: Az ifjú Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp.,1913, Brózsa Ottó Könyvnyomdája, 31 p. Átkötött félvászon-kötésben. Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika-könyvtár. V. Bp., 1921, Ethika, 189+1 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel, laza kötéssel. Ady-Múzeum I-II. kötet. ˙(Egyben.) Szerk.: Dóczy J...
Ady szerelme: Ada. Bp.,2002,Ady-Életmű Alapítvány-Argumentum-Petőfi Irodalmi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 darab számozott. Számozott (005./100) példány.