[Petrus Victorius (Piero Vettori (1499-1585))]: Petri Victorii Variarum et Antiquarum Lectionum Libri XXXVIII. Quibus veterum tum Graecorum tum Latinorum loci quamplurimi difficiliores aut emendatur aut explicantur Omnibus qui politioribus studiis delectantur, lectu tam utiles quam jucundi. Argentorati (Strassburg), M.DC. IX. (1609), Lazari Zetzneri, 36 sztl.+1061 p.+46 sztl. lev. Latin nyelven. ...
Charles Dickens: The Biographical Edition of The Works of Charles Dickens In Eighteen Volumes. I-XVIII. : Volume 1: Sketches by Boz, Volume 2: Pickwick Papers, Volume 3: Oliver Twist, Volume 4: Nicholas Nickleby, Volume 5: The Old Curiosity Shop, Volume 6: Barnaby Rudge, Volume 7: Martin Chuzzlewit, Volume 8: American Notes, Pictures from Italy, and Child's History of England, Volume 9: Christmas...
[Heinrich Pollak]: Dreißig Jahre aus dem Leben eines Journalisten. I-II. kötet. Wien, 1894-1895, Alfred Hölder, 8+282-283;6+307+1 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásnyomokkal, kis folttal, a gerincen apró sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Heinrich Pollak (1834-1908) osztrák újságíró, író által dedikált./ Linen-binding, in German language. Autograph s...
Kaluza/Penz/Strimitzer/Weiss: Recht-Glaube-Staat. Festgabe für Herbert Schambeck. Dedikált. + hozzá egy Herbert Schambeck által írt üdvözlőkártya. Wien, 1994. Österreichische Staatsdruckerei.Kiadói műbőr kötésben. / Autograph signature. In full nyl binding.