12 000 Ft
Dr. Herczeg Mihál: A magyar magánjog mai érvényében. Az elmélet és gyakorlat igényeire való egyenlő tekintettel. I. kötet: A magyar magánjog általános része. [Unicus, több kötete nem jelent meg.] Bp., 1880, Eggenberger,(Hoffmann és Molnár-ny.), 4+298+2 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, foltos lapszélekkel./ Half-linen-binding, with worn cover, with little damage on the spine, with some spotty on the edges of the pages. In Hungarian language.