15113.
32. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Militária - Katonaság
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Ehrenbuch unserer Artillerie I-II. kötet. Szerk.: Hugo Kerchnawe, Ernst Ottenschläger. Herausgegeben: "Reichsbunde der Artillerievereiningungen Österreich." Wien, 1935-1936, Amon Franz Göth, 20+2+367+3+8p.+6 t.+ 1 térkép-melléklet.+2+581+3+2 p.+2 t.(az egyik kihajtható panoráma fotó, a másik szÃnes.)+ 1 t.térképmelléklet. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a II. kötet gerincén egészen apró sérüléssel és apró kopással az elülsÅ‘ kötéstáblán, egyébként szép állapotban./ In German language. With many illustrations. Gilt half-linen-binding.