15207.
32. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Joseph L. Fischer: Naturlehre, mit Berücksichtigung der Chemie für die unteren Real- und Voksschulen, sowie zur Selbstbelehrung. Pest, 1853, Gustav Heckenast, 255+1+8 p. Magyar és német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, kissé kopott borítóval./ Half-linen-bindin, with spotty pages, and little bit worn cover.