15006.
32. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
12 000 Ft
A Magyar Korona Országainak Helységnévtára. Az Orsz. M. Kir. Statisztikai Hivatal felülőrködése mellett szerkesztette Kollerffy Mihály. Budapest, 1877. Athenaeum. 100 + [2] p. + 1360 számozott hasáb (oldalanként 2 hasáb elrendezéssel) + 1 kihajtható jelmagyarázat. A címlapon régi intézményi pecsétek. Korabeli kopottas, aranyozott félbőr kötésben/ The Gazetteer of the Hungarian Crown Countries. Edited by Mihály Kollerffy. Bp.,1877., Athenaeum. Gilt Half-linen-binding, with old stamps on the title page, in Hungarian language.