15003.
32. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
Kreitner Gusztáv: Gróf Széchényi Béla keleti utazása India, Japan, China, Tibet, és Birma országokban. Bp.,1882, Révai, XVI+1028 p. Számos szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés,(Scheibe Ármin-kötés, Bécs,) festett lapélekkel, enyhén sérült gerinccel./Gilt, and painted linen-binding, with little bit damaged spine, with illustrations, in Hungarian language.