10 000 Ft
1894 Vadas Jenő: Erdőtenyésztéstan. Vadas Jenő m. kir. erdőtanácsos, erdőakadémiai r. tanár előadásai nyomán. Összeállította: Bihar Ödön m. kir. akadémiai tanársegéd. Selmecbánya, 1894, ny.n., 224 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. Vadas Jenő (1857-1922) erdőmérnök, erdészeti szakíró, a magyarországi erdők főtanácsosa, a selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia tanára.