5 000 Ft
Munkálatok a Pesti Növendékpapság magyar egyházirodalmi iskolájától. XIX-XX. évfolyam: Hiteles vértanúi emlékiratok. Összegyűjtve, ítészileg elrendezve, és megvilágítva Ruinart Theodorik által. I-II. kötet.;A kötetek végén: Pálmaágak a magyar egyháztörténelem kertjéből, vagy tizenkilenc részint szent, részint boldog magyar vértanú életrajza., Magyar Pálmaágak. [Egybekötve.] Buda,1855-1856, Bagó Márton, X+4+282+58+X+4+2+280+76 p. Korabeli aranyozott gerincű kopottas félvászon-kötésben.