160 000 Ft
414,51 EUR, 457,14 USD
Pázmány Péter) Pazmany Peter: Isteni igazsagra vezerlö kalauz mellyet irt, es most sok helyen meg-jobbítván, másodszor ki-bocsátot -- esztergomi ersek Posomban, 1623. (Typ. Soc. Jesu.) (28)+1066p. A rézmetszetű címlap egy része hiányzik, hozzá egy másolat is csatolva, első 6 lap restaurált. Második kiadás. A szerző segítségével felállított új pozsonyi nyomda első terméke. Korabeli, enyhén sérült bőrkötésben.