[Párizsi világkiállítás albuma, 1900] Exposition Universelle de 1900. Photogravures de ND Phot. Párizs, 1900. Jules Hautecoeur. 50 t. (fényképek). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.Laza kötés, két fotó sérült / 50 Photos of the Paris World Expo in a booklet. (2 photos damaged, loose binding) 27x19 cm
cca 1910 Mutoscope tekercs. International Mutoscope Reel Company. 7550 sz. tekercs, azonosítatlan autós jelenet részleteivel. Csak néhány fotó a lapokon. / Mutoscope reel with unidentified motion picture. Only a few cards has photos. d: 24 cm
1937 Kisvárda, Bessenyei György Gimnázium tanárai és végzett tanulói, kistabló nevesített portrékkal, Prohászka műterméből, felületén hibák, sarkán törésvonal, 21,5x29,5 cm
1917. június 6. Knebel szombathelyi fényképész műtermében készült csoportkép - vélhetően - végzett papnövendékekről, kasírozva, hideg pecséttel jelzett, 19,3x24,3 cm, karton 32x38 cm